EN
Slide background TELKODER-Veri Merkezi İşletmeciliği Raporu Devamı
Slide background Haberleşmede rekabet ve serbestleşme = Herkese seçme ve ucuz haberleşme hakkı Devamı
Slide background Her yeni işletmeciye özgürlük = Piyasaya girmede engeller kalksın Devamı
Slide background Tüketici hakkı = İstediğin hizmeti istediğin işletmeciden al Devamı
Slide background Rekabet ve serbestleşme = Tekele hayır = Kaliteli ve ucuz hizmet Devamı
MILLENICOM Türkiye
Melih ÖZGÜÇ

Sahip Oldukları İşletmecilik Lisansları :
Sabit Telefon Hizmeti
İnternet Servis Sağlayıcılığı İşletmeciliği
Altyapı Hizmeti İşletmeciliği
Sanal Mobil Şebeke Hizmeti
 
İletişim Bilgileri :
Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş.
4.Levent, Sanayi Mah. Manolya sok. No:3 Kat:2
Kağıthane İSTANBUL
   
Tel : +90 212 385 03 00
Fax : +90 212 279 87 30
Milleni.com Türkiye, European Telecommunication Holding şirketlerinden milleni.com ve Alovatan'ın Avrupa telekom pazarında edindiği tecrübe ve birikimi Türkiye pazarına en etkin şekilde yansıtmayı hedeflemektedir. Şehirlerarası, uluslararası ve mobil telefon görüşmelerinde en ekonomik ve en kaliteli hizmeti sunan Milleni.com Türkiye, Uzun Mesafe Telefon Hizmet Lisansı (UMTH) sahibidir. Milleni.com Türkiye, tüm faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kullanıcılarına hem kaliteli hem de ekonomik hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Milleni.com Türkiye, faaliyetlerini hem Türk ekonomisine hem de müşterilerine en yüksek katma değeri yaratacak şekilde yapılandırmaktadır. Özel şirketlere açılmasıyla birlikte büyük bir hareketlilik kazanan Türkiye telekom pazarındaki en etkin isim olmayı amaçlayan Milleni.com Türkiye, kullanıcılarına sunduğu yenilikçi ürünlerle pazarda öncü bir rol üstlenmeyi hedeflemektedir.

Milleni.com Türkiye, teknolojinin sunduğu en yeni imkanlarla hizmet vermeyi amaçladığı için, uzman kadrosuyla alanındaki her türlü teknolojiyi yakından izleyerek, bünyesine adapte etmektedir. Telekom pazarında "carrier" (taşıyıcı) olarak hizmet sunan Milleni.com Türkiye, iş ortaklarıyla birlikte "calling card" (arama kartı) ve "call shop" alanlarında da hizmet vermektedir. Milleni.com Türkiye, aynı zamanda kurumsal ve bireysel telekomünikasyon abonelik hizmetleri alanlarında da faaliyet göstermeyi hedeflemektedir. Milleni.com Türkiye, yurtdışında olduğu gibi, ülkemizdeki diğer telekom operatörlerinin de birinci elden iş ortağıdır.

ÜYELERİMİZ
Copyright © 2014 TELKODER Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ Kapat
Listemize üye olmak için lütfen formu doldurun