3C1B Telekomünikasyon ve İnternet Hizmetleri


Cenk KEYLAN / Beliz KEYLAN

Sahip Olduğu Yetkilendirmeler:
İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti
Sabit Telefon Hizmeti
Sanal Mobil Şebeke Hizmeti

İletişim Bilgileri :
Mustafa Kemal Mahallesi 2125. Sokak No: 6 Çankaya, 06510 Ankara / Türkiye
Telefon : 0(850) 988-0444
E-Posta :info@3c1b.com

2009 yılında STH Lisanslarının verilmesi ile birlikte kurularak lisansını alan 3C1B Telekom, 2010 yılında Ankara, İstanbul ve Frankfurt’ta bulunan POP Noktalarının kurulumunu tamalayarak faliyete geçmiştir. 2010 ve 2011 yılları için öncelikli hedef olarak belirlenmiş, Yurt dışından Türkiye’ye doğru ve Türkiye’den yurt dışına doğru ses taşıma hedeflerine ulaşmış bulunan 3C1B Telekom aynı zamanda Türkiye’de STH Lisansı almış irili ufaklı bir çok firmaya hem altyapı, hem de transit ses hizmeti vererek pazara girişi ve rekabetin kolaylaştırılması yolunda önemli bir rol üstlenmiştir.

2012 ile başlayan hedefleri arasında kurumsal firmalara yönelik sunulacak hizmetler kapsamında numara tahsisi ve numara taşıma ile verilecek katma değerli hizmetler için çağrı alma yönündeki testlerini tamalamış ve şu anda müşterilerinin numaralarını 3C1B Telekom’a taşıyabildiği gibi aynı zamanda da hem Coğrafi hem Coğrafi olmayan numara tahsisi yapabilir konuma gelmiştir.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, kendilerine en hızlı ve en kaliteli hizmeti verebilmek için Türkiye’deki en önde gelen iki altyapı sağlayıcı olan Türk Telekom ve Superonline ile altyapı sözleşmelerini yapmış ve bu sayede ulaşmış olduğu yedekli altyapısı üzerinden ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerine doğrudan internet, noktadan noktaya data, sunucu barındırma ve telefon altyapısı hizmetlerini sunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan 3C1B Telekom, kurumsal müşterilerine önlerine konulmuş metinden okunan çağrı merkezi desteği değil, doğrudan sorun çözecek kişilere 7×24 ulaşım sağlayarak destek vermektedir.