İŞNET İLETİŞİM


Mehmet Fahri CAN

Sahip Olduğu Yetkilendirmeler:
İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti
Sabit Telefon Hizmeti
Uydu Haberleşme Hizmeti
Altyapı İşletmeciliği Hizmeti
Sanal Mobil Şebeke Hizmeti

İletişim Bilgileri :
İşNet Elektronik Bilgi Üretim Dağıtım Ticaret ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
İçmeler Mahallesi, Piri Reis Caddesi,
Türkiye İş Bankası Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi,
No:62, Tuzla/İstanbul

Tel : +90 850 290 22 55
Fax : +90 212 355 22 88
e-mail : info@is.net.tr

Türkiye İş Bankası’nın iştiraki olarak 1999 yılında kurulan İşNet, 2000’li yıllardan itibaren gelişen teknoloji ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik yaptığı yatırımlarla 800’den fazla firmaya iletişim teknolojileri konusunda yerel ve küresel hizmet sunmaktadır.

1999’dan beri ‘İnternet Servis Sağlayıcı’ olarak hizmet veren İşNet, 2002 yılında ‘Uydu Telekomünikasyon İşletmeciliği’ lisansını almış, 2005 yılında devreye aldığı ve yedeklilik özelline sahip HUB istasyonu ile Türkiye’nin en büyük uydu operatörü unvanına da sahip olmuştur. Her yıl yaptığı yatırımlarla büyüme hızını geçen senelere oranla iki katına çıkarmış olan İşNet, 2004 yılında aldığı ‘Uzak Mesafe Telefon Hizmeti İşletmeciliği’ lisansı ile telefon hizmetleri de vermeye başlamıştır. İşNet, yine 2004 yılında aldığı Karasal Hatlar üzerinden Veri İletimi lisansı ile müşterilerine kendi omurgası üzerinden her türlü veri hizmetlerini sunmaktadır.

İşNet, Türkiye’de uydu ağları ve karasal hatlar üzerinden veri ve telefon hizmetlerini Telekomünikasyon Kurumu’ndan aldığı lisanslarla kendisi sunan tek yeni nesil telekom operatörüdür.