Koç Sistem


Mehmet Ali AKARCA

Sahip Olduğu Yetkilendirme:
Veri Merkezi İşletmeciliği Hizmeti

 

İletişim Bilgileri :

Ünalan Mahallesi, Çağla Sokak, Çamlıca İş Merkezi No:11

34700 Üsküdar-İstanbul

Tel :+90 216 556 1100

Fax : +90 216 556 1188

e-mail : info@kocsistem.com.tr

Koç Topluluğu şirketlerinden, Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, 1945 yılında kurulmuştur. 71 yıldır teknolojiyi idealleştirerek, iş dünyasının hizmetine sunan, böylelikle şirketlere rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran KoçSistem; vizyonu, iş yapış şekli, paydaşlarına verdiği değer ile müşterilerine özgün teknolojik çözümler sunmaktadır. Öncü güç olma vizyonuyla hareket eden KoçSistem, ülkemiz için değer yaratarak sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

Şirketlerin dijital dönüşümde başrolü oynayan KoçSistem; Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri,  Bulut Bilişim, Kurumsal Mobilite ve Akıllı Çözümler gibi mega eğilimlere yönelik pek çok çözüm sunmaktadır.

KoçSistem finans, telekom, perakende, enerji, dayanıklı tüketim, otomotiv, kamu, ulaştırma ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine; altyapı dönüşüm çözümleri, iş uygulamaları ve yönetilen hizmetler çözümleri sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını, talep ve beklentileri doğrultusunda, güvenilir ve bütünleşik bir biçimde karşılarken; geliştirdiği güçlü stratejik ortaklılar sayesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

KoçSistem; küresel pazara açılan kapısı olan Ar-Ge projeleri ile dünyanın en önemli teknoloji merkezleri ile sürdürülebilir ilişkiler kurmaktadır. Türkiye’de yazılım alanında birinci sırada yer alan Ar-Ge ve Yenilik Merkezi, yarının ihtiyaçlarına bugünden çözüm üreten mühendisleriyle ile hem sektörün hem de ülkemizin kalkınmasına hizmet ederek, rekabet avantajı sağlayan projeler yürütmektedir.

Müşterileri için değer yaratan, pazar odaklı ürün yönetimi yaklaşımı, geleceğe ışık tutan stratejik bakış açısı ve teknolojiye yön veren Ar-Ge ve inovasyon gücü ile KoçSistem yeni dönüşümlere hazırdır!