NGN


İnanç EROL

Sahip Olduğu Yetkilendirme:
Veri Merkezi İşletmeciliği Hizmeti

 

İletişim Bilgileri:

NGN Bilgi Teknolojileri Veri Merkezi Hizmetleri ve Danışmanlık A.Ş.

Esentepe Mah Büyükdere Cad.No:127 A Blok Kat:25 Şişli/İstanbul

Tel: +90 212 216 93 60
Fax: +90 212 216 93 71
E-mail: info@ngn.com.tr

 

On yılı aşkın süredir sektörlerinde lider şirketlere başarıyla hizmet veren NGN, Türkiye’de ve Orta Doğu’da faaliyet gösteren bölgesel bir teknoloji grubudur. Türkiye’nin önde gelen bilişim şirketleri arasında yer alan NGN, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn Krallığı ve Katar’da da faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin “En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketleri” arasında yer alan, “Veri Yedekleme & Depolama Alanında Lider Sistem Entegratörü” olan NGN, tek çatı altında sunduğu sistem entegrasyonu, veri merkezi, bulut ve yönetilen hizmet çözümleriyle müşterilerinin tüm BT operasyonel yükünü kusursuz biçimde yönetmektedir.

Global BT üreticileri ve hizmet sağlayıcıları ile çalışan NGN; anahtar teslim sistem entegrasyonu anlayışıyla, geleneksel bilgi teknolojileri çözüm ve hizmetlerinin yanı sıra Nesnelerin Interneti, Büyük Veri & Analitik, Bulut, Sanal Gerçeklik & Artırılmış Gerçeklik, Blockchain gibi birçok yenilikçi alanda da çözüm sunmaktadır.

NGN; bankacılık ve finans, üretim, kamu, perakende ve enerji başta olmak üzere birçok farklı sektörde  lider şirketlerin güvenilir yeni nesil teknoloji ortağıdır. Müşterilerine kaliteli teknoloji çözümleri ve profesyonel hizmetler sağlayarak katma değer yaratmayı amaç edinmiş olan NGN, müşterilerinin rekabette öne geçmelerine, iş verimliliklerini ve sürekliliklerini artırmalarına, ürün ve hizmet üretim giderlerini azaltmalarına ve yeni büyüme alanları keşfetmelerine katkı sağlamaktadır.

Türkiye’nin ve bölgenin lider bilişim markası olma vizyonuyla yarınları tasarlayan NGN, dijital dönüşüme yeni yatırımı Star of Bosphorus ile öncülük etmektedir.

Kesintisiz erişim, eşsiz tesis yapısı, rakipsiz teknolojisi ve uluslararası sertifikasyonlarıyla Türkiye’nin en gelişmiş veri merkezi olan Star of Bosphorus; 16 MW toplam gücü ile 5.000 m2 beyaz alanda 2.000’in üzerinde standart kabinetin işletimini Tier III Tasarım ve tesis standartlarında gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de ilk ve dünyada sayılı, deprem riskini azaltmaya yönelik tasarlanmış yapısal sismik izolasyonu ile fark yaratan Star of Bosphorus, müşterilerine operatör bağımsız yapısıyla, istenilen operatörden hizmet alabilme esnekliği sunmaktadır.

“Lead the Future” mottosu ile dijital dönüşüm yolunda müşterileri ile birlikte geleceği şekillendiren NGN, ülkesine ve sektörüne değer katarak büyümeye devam ediyor.

Daha fazla bilgi için: www.ngn.com.tr